USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Vm Flats Guarulhos Aeroporto Guarulhos Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

9

Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel 4*

 Wi-Fi
 Πάρκινγκ

Υπηρεσία παρκαδόρου

 24ωρες υπηρεσίες

24ωρη υποδοχή

 Πισίνα

Εσωτερική πισίνα

 Φίτνες/ Γυμναστήριο

Κέντρο γυμναστικής

 Αθλητικές δραστηριότητες

Κατάδυση

 Σπα & Ευεξία

Δωμάτιο με ατμόλουτρο

 Φαγητό/Ποτό

Εστιατόριο

 Κατάλληλο για παιδιά

Παιδικός μπουφές


Το Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel διαθέτει αίθουσα γυμναστικής και βεράντα, ενώ ΠοΛιτιστικό ΚέΝτρο Adamastor είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Αυτό το aparthotel 4 αστέρων προσφέρει κλειστή πισίνα, επίσης έχετε τη δυνατότητα να δοκιμάσετε κατάδυση και μπόουλινγκ.

Capela Nossa Senhora do Sion απέχει 450 μέτρα από το ξενοδοχείο και το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Γκουαράλος απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς. Εμπορικό ΚέΝτρο Poli βρίσκεται μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από το Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel. Praça Getúlio Vargas βρίσκεται επίσης περίπου 1 χλμ. από το κατάλυμα. Μπορείτε να πάρετε το λεωφορείο από τη στάση Avenida Guarulhos, 1003, που βρίσκεται μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το πρόσφατα ανακαινισμένο ξενοδοχείο.

Το Restaurante Guaru Center απέχει 350 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • 24ωρη υποδοχή
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
  • 24ωρη ασφάλεια
  • Ανελκυστήρας
  • Ανιχνευτές καπνού
  • Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων
  • Πυροσβεστήρες
  • Κάρτα-κλειδί

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Εστιατόριο
  • Συσκευασμένα μεσημεριανά γεύματα

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Εσωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρα
  • Ζωντανή ψυχαγωγία
  • Σάουνα
  • Δωμάτιο με ατμόλουτρο
  • Κέντρο γυμναστικής
  • Κατάδυση
  • Μπόουλινγκ
  • Μαθήματα αεροβικής

Υπηρεσίες

  • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)
  • Υπηρεσία παρκαδόρου
  • Υπηρεσία δωματίου
  • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
  • Ποτό καλωσορίσματος

Στο δωμάτιο

  • Κλιματισμός
  • Θέρμανση
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Τραπέζι φαγητού
  • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
  • LCD TV
  • Παιδικός μπουφές

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ✈

    Πού βρίσκεται το πλησιέστερο σε τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel αεροδρόμιο;

    Το αεροδρόμιο Σάο Πάολο Γκουαράλος βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ. από τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel.
  • ❓

    Πώς μπορούμε να φτάσουμε σε τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel από το αεροδρόμιο;

    Μπορείτε ως πελάτες του τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel να ζητήσετε πούλμαν αεροδρομίου. Σας συνιστούμε να τηλεφωνήσετε στο ξενοδοχείο για λεπτομέρειες.
  • 🚗

    Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel;

    Τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel παρέχει σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών οχημάτων.
  • ❓

    Τι είδους πισίνα έχει σε τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel;

    Υπάρχει κλειστή πισίνα σε τo Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Vm Flats Guarulhos Aeroporto Aparthotel, Βραζιλία

R. Barao De Maua, Γκουαρούλιος, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hotelemguarulhos.com

All rights reserved